Tel-Kab GO. Telewizja jak chcesz - na tablecie i smartfonie.

Kanały dostępne w ofercie Tel-Kab GO

TEL-KAB GO
Obejrzyj w aplikacji Tel-Kab GO
Tel-Kab GO w App Store
Tel-Kab GO w Google Play
TEL-KAB GO
Jak ro działa? TEL-KAB GO dodawane jest do aktualnie dostępnych usług głównych, pod warunkiem posiadania aktywnej umowy na Internet w sieci TEL-KAB. Dostępne w aplikacji kanały są zależne od zakresu programów w wykupionej telewizyjnej usłudze w sieci TEL-KAB. W przypadku posiadania jedynie dostępu do Internetu Tel-Kab, zakres programów dostępnych w aplikacji jest ograniczony do kanałów naziemnych. Warunkiem działania Eleven Sports jest posiadanie ich w układzie pakietu głównego. Logowanie do aplikacji odbywa się za pomocą danych dostępowych do eBOA.

TEL-KAB GO dodawane jest do aktualnie dostępnych usług głównych, pod warunkiem posiadania aktywnej umowy na Internet w sieci TEL-KAB.
Dostępne w aplikacji kanały są zależne od zakresu programów w wykupionej telewizyjnej usłudze w sieci TEL-KAB. W przypadku posiadania jedynie dostępu do Internetu Tel-Kab, zakres programów dostępnych w aplikacji jest ograniczony do kanałów naziemnych. Warunkiem działania Eleven Sports jest posiadanie ich w układzie pakietu głównego. Logowanie do aplikacji odbywa się za pomocą danych dostępowych do eBOA.

Regulamin aplikacji TEL-KAB GO

EUROSPORT okno otwarte
Belfer 3, IPTV, nagrywarka. To wszystko już dostępne.
Dla kibica - Eleven Sports. Najlepsza jakość telewizji. Telewizja Kablowa.